11:47 09.08.2019 | Все новости раздела "Ліберально-демократична партія України"

Київ – 2020

Шановні майбутні кандидати в депутати Київської міської ради!
Ліберально-демократична партія України від самого початку проведення вільних демократичних виборів у столиці брала у них участь, в тому числі 2 рази у міжпартійних блоках.

Останні роки внаслідок заборони участі у виборах блоків та безглуздого знищення райрад у Києві зменшилась активність районних (відповідно й міських) організацій партій. Це позначилося й на попередніх виборах у столиці. За новою системою виборів успішними могли стати тільки партії, що висували кандидатів на всіх столичних округах.

Нині за нашим реформаторським призовом
(,
)
столичну організацію поповнили молоді ініціативні люди.

Київська міська організація партії, що зараз завершує процес оновлення керівництва, у 2020 році йде на вибори в Київську міську раду. Створити дієву команду на ці вибори доручено члену Координаційної ради партії Юрію Гергеші. В його команді вже є бізнесмени та представники громадського сектору.

Ми даємо можливість висунутися кандидатами в депутати Київської міської ради разом з командою Юрія активним людям, які поділяють ліберальні погляди. Для того, щобистати учасником його команди та балотуватися в депутати Київської міської ради, Вам потрібно знати нашу ідеологію та статут партії. З цим усім Ви можете ознайомитися на нашому партійному сайті.

У разі Вашого бажання балотуватися в депутати Київської міської ради або допомагати нашим кандидатам напишіть листа на електронну пошту Юрію Гергеші - .

Давайте разом боротися за Київ!

Василь Шепель - член Координаційної ради ЛДПУ

Источник: Ліберально-демократична партія України

  Обсудить новость на Форуме