14:15 20.05.2019 | Все новости раздела "Единый Центр"

Віктор Балога: Політичних невдах - у відставку

«Народний Фронт» отримав більшість голосів на минулих виборах. Українці голосували за ветеранів АТО, учасників Майдану, журналістів, громадських діячів, бо вони обіцяли, що будуть тими людьми, які слідкуватимуть за дотриманням принципів Революції Гідності. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Але, на думку політика, ці люди запам’ятаються тим, що змінили зачіски, завели молодих жон, перевдягнулися в дорогі костюми, пересіли на дорогі автомобілі і повністю розтратили довіру людей. Вони прекрасно розуміють, що не виграють вибори навіть в ОТГ. Але дуже не хочуть розлучатися з тим способом життя, який отримали завдяки Революції Гідності. Для них посидіти в кріслі ще 2-3 місяці – це останнє, що вони отримають у цьому житті. Тому вони будуть тримати в заручниках усю країну. Вони смішні і слабкі. Вони йдуть на дно і хочуть потягнути за собою всю Україну. 
 
“Те, що сьогодні було в парламенті, я порівняв би з ГКЧП. Пристарілі реформатори дуже захотіли реформувати Україну, коли зрозуміли, що влада втікає з рук. Вони хочуть переконати нас, що стали іншими. Вони хочуть перевдягнутися в джинси і закосити під нових. Але з нас досить. Цю Раду треба розпускати. Коаліції немає вже давно і її не буде. Політичних невдах – у відставку. Якщо їх не розігнати, я не знаю, як новий президент зможе хоч щось змінити, поки у нас така Верховна Рада”, - додав В. Балога. 

Источник: Единый Центр

  Обсудить новость на Форуме